OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Rodinný volejbal

Volejbal v Osíku po jednatřicáté

Letošní volejbal byl od začátku trochu jiný - od rána nám pršelo. I když déšť byl moc potřeba, my jsme museli řešit přesun všeho nutného do haly. Chceme tímto panu starostovi Rotscheinovi poděkovat, že jednal v předstihu a badmintonisté, kteří tam měli vícedenní soustředění, vymysleli náhradní program a volejbal - Memoriál Josefa Havrana - mohl být v 9 hodin zahájen.

Celkem se sešlo 7 družstev - Flídrovi, Jirečkovi, Jiskrovi, Kysilkovi, Lenochovi, Němcovi a Nežádalovi. V hale byl s kapitány domluven náhradní herní systém, rozhodčí se ujali svého úkolu a boj začal. Zápasy byly velmi vyrovnané a kvalitní.

O medailové pozice bojovala družstva - Jirečkovi, Kysilkovi a Flídrovi. Putovní pohár nakonec převzalo družstvo Jirečkových. Myslím, že všichni zúčastnění se chtěli hlavně potkat a zahrát si volejbal.

Závěrečné zhodnocení probíhalo na terase u Vodoucha. Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje, sponzorům za kvalitní ceny pro družstva. Na závěr zaznělo ANO, sejdeme zase za rok a to 31.8.2019.

Za pořadatele A.Š.